Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Polska jest najważniejsza - Wróżby Online

Kochani, mamy już wrzesień. Wakacje minęły bardzo szybko, miesiące nie były łatwe, niestety ale łatwiejszy również nie będzie wrzesień. Dlatego już teraz zacznijmy myśleć pozytywnie i bądźmy pełni optymizmu, że ze wszystkimi problemami sobie poradzimy.

W pracy nie będzie lekko. Osoby pracujące u kogoś, usłyszą wiele nieprzyjemnych słów, będą niedoceniane, a także w niektórych przypadkach straszone, więc nie wolno się dać ponieść emocjom i spróbować wszystko obracać na dobre strony. Osoby z kolei które szukają w pracy, we wrześniu jej nie znajdą. Owszem, będą próbowały dorywczych prac, nie mniej jednak o żadnej stałej pracy nie można tu mówić.

Kwestie zdrowia wyglądają nieco bardziej obiecująco. Owszem, widoczne są duże wahania nastrojów i uważać powinny osoby chorujące na cukrzyce, nie mniej jednak znaczna cześć z nas będzie się czuła dobrze i nie będzie miała ze zdrowiem większych problemów.

Sfera miłosna, tutaj będzie się Kochani działo. Osoby samotne, wyjdą do ludzi. Będą tak naprawdę spotykały się z wieloma osobami, co przysporzy więcej problemów aniżeli pożytku. Dlatego warto uważać z kim się spotykamy i na jakim gruncie. Pamiętajmy, że z nowymi osobami lepiej widywać się tam, gdzie mamy sporo innych osób w pobliżu. Natomiast pary, uważajcie. Tutaj kłótnie nawet o najmniejszą drobnostkę mogą wywołać w domu piekło, dlatego tak ważne jest żeby do wszystkiego podchodzić ze spokojem, empatią i nie dać się ponosić emocjom. Spokój i opanowanie to rada dla wszystkich na miesiąc wrzesień. Szanujmy się, a przetrwamy ten trudny czas Kochani.

 

05 września 2021
Wrzesień