Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Artykuł Wróżba, Wróżki

Kochani, mamy już wrzesień. Wakacje minęły bardzo szybko, miesiące nie były łatwe, niestety ale łatwiejszy również nie będzie wrzesień. Dlatego już teraz zacznijmy myśleć pozytywnie i bądźmy pełni optymizmu, że ze wszystkimi problemami sobie poradzimy.

W pracy nie będzie lekko. Osoby pracujące u kogoś, usłyszą wiele nieprzyjemnych słów, będą niedoceniane, a także w niektórych przypadkach straszone, więc nie wolno się dać ponieść emocjom i spróbować wszystko obracać na dobre strony. Osoby z kolei które szukają w pracy, we wrześniu jej nie znajdą. Owszem, będą próbowały dorywczych prac, nie mniej jednak o żadnej stałej pracy nie można tu mówić.

Kwestie zdrowia wyglądają nieco bardziej obiecująco. Owszem, widoczne są duże wahania nastrojów i uważać powinny osoby chorujące na cukrzyce, nie mniej jednak znaczna cześć z nas będzie się czuła dobrze i nie będzie miała ze zdrowiem większych problemów.

Sfera miłosna, tutaj będzie się Kochani działo. Osoby samotne, wyjdą do ludzi. Będą tak naprawdę spotykały się z wieloma osobami, co przysporzy więcej problemów aniżeli pożytku. Dlatego warto uważać z kim się spotykamy i na jakim gruncie. Pamiętajmy, że z nowymi osobami lepiej widywać się tam, gdzie mamy sporo innych osób w pobliżu. Natomiast pary, uważajcie. Tutaj kłótnie nawet o najmniejszą drobnostkę mogą wywołać w domu piekło, dlatego tak ważne jest żeby do wszystkiego podchodzić ze spokojem, empatią i nie dać się ponosić emocjom. Spokój i opanowanie to rada dla wszystkich na miesiąc wrzesień. Szanujmy się, a przetrwamy ten trudny czas Kochani.

 

04 września 2022
Wrzesień