Znaki księżycowe
03 czerwca 2024
Wiele osób zastanawia się co to są znaki księżycowe. Otóż są to pozycje Księżyca w zodiaku w momencie narodzin danej osoby. W astrologii Księżyc jest związany z naszymi uczuciami, emocjami i potrzebami wewnętrznymi.
Znak księżycowy osoby może tak naprawdę ujawnić wiele na temat jej osobowości, tego jak radzi sobie z emocjami i jak instynktownie reaguje na różne sytuacje.
 

Poniżej przedstawiam krótkie podsumowanie każdego znaku księżycowego i tego, co on zazwyczaj reprezentuje:

 

 • Baran: Osoby z księżycem w Baranie są odważne, niezależne, pełne energii, odważne. Mogą być też impulsywne i egocentryczne.

 • Byk: Osoby z księżycem w Byku są bardzo praktyczne, stabilne i cenią sobie bezpieczeństwo i komfort. Mogą być też uparte, a niekiedy materialistyczne.

 • Bliźnięta: Osoby z księżycem w Bliźniętach są ciekawskie, inteligentne, komunikatywne. Mogą być też nerwowe i powierzchniowe.

 • Rak: Osoby z księżycem w Raku są wrażliwe, opiekuńcze i emocjonalne. Mogą być też nadmiernie zależne i chwiejne emocjonalnie.

 • Lew: Osoby z księżycem w Lwie są kreatywne, pewne siebie i dumne. Mogą być też wymagające i aroganckie.

 • Panna: Osoby z księżycem w Pannie są analityczne, praktyczne i zorientowane na szczegóły. Mogą być też krytyczne i skłonne do lęku.

 • Waga: Osoby z księżycem w Wadze są dyplomatyczne, towarzyskie i lubiące pokój. Mogą być też niezdecydowane i podatne na wpływy innych.

 • Skorpion: Osoby z księżycem w Skorpionie są intensywne, namiętne i skryte. Mogą być też zazdrosne i obsesyjne.

 • Strzelec: Osoby z księżycem w Strzelcu są wolnomyślne, optymistyczne i lubiące przygody. Mogą być też lekkomyślne i bez zobowiązań.

 • Koziorożec: Osoby z księżycem w Koziorożcu są ambitne, zdyscyplinowane i odpowiedzialne. Mogą być też zimne i dystansujące się.

 • Wodnik: Osoby z księżycem w Wodniku są niezależne, postępowe i idealistyczne. Mogą być też ekscentryczne i buntownicze.

 • Ryby: Osoby z księżycem w Rybach są współczujące, wyobraźniowe i wrażliwe. Mogą być też nadmiernie emocjonalne i skłonne do ucieczki od rzeczywistości.

 

 

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty wróżb online.

Wróżby Online, Wróżby z Kart Tarota Online, Wróżka Online, Ezoteryka, Karty Tarota, Wróżenie Online, Sprawdzona Wróżka Online, Darmowe Pytanie do Kart Tarota
Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew